PROFiLO

Beyaz Eşya Servisi

PROFiLO SERVİS

HİZMET VERDİĞİMİZ ÜRÜN GRUPLARI

Buzdolabı Servisi

Tüm  Buzdolabı Modelleri için Garantili
Buzdolabı Servisi kaydı oluşturamaktayız. Profesyonel buzdolabı servisi ve bakım hizmetleri için çağrı merkezimizi arayın.

izmir-çamaşır-makinesiı-teknik-servis-kaydı-numarası

Çamaşır Makinesi Servisi

Tüm  Çamaşır Makinesi Modelleri için Garantili
Çamaşır Makinesi Servisi kaydı oluşturamaktayız. Profesyonel çamaşır makinesi servisi ve bakım hizmetleri için çağrı merkezimizi arayın.

izmir-bulaşık-makinası-teknik-servis-kaydı

Bulaşık Makinesi Servis

Tüm Bulaşık Makinesi Modelleri için Garantili
Bulaşık Makinesi Servisi kaydı oluşturamaktayız. Profesyonel bulaşık makinesi servisi ve bakım hizmetleri için çağrı merkezimizi arayın.

izmir-fırın-teknik-servis-kaydı

Fırın Servisi

Tüm Fırın Modelleri için Garantili
Fırın Servis kaydı oluşturamaktayız. Profesyonel fırın servis ve bakım hizmetleri için çağrı merkezimizi arayın.

izmir-kombi-teknik-servis-kaydı

Kombi Servisi

Tüm Kombi Modelleri için Garantili
Kombi Servis kaydı oluşturamaktayız. Profesyonel kombi servis ve bakım hizmetleri için çağrı merkezimizi arayın.

izmir-klima-teknik-servis-kaydı

Klima Servisi

Tüm Klima Modelleri için Garantili
Klima Servis kaydı oluşturamaktayız. Profesyonel klima servis ve bakım hizmetleri için çağrı merkezimizi arayın.

Bölge Servisi

Yüksek Kalitede Hizmet

Firmamız tüm profesyonel hizmetlerini düşük maliyetlerle sunmaktadır.

7/24 Telefon ile Destek

Haftanın 7 günü 24 saat Beyaz Eşya Servisi çağrı merkezini arayabilirsiniz.

1 Yıl Parça Garantisi

Ürünlerizin servis işlemi sırasında kullandığımız tüm parçalar garantilidir.

Orjinal Yedek Parça

Bakım ve tamir işlemleri için yalnızca orjinal yedek parça kullanılmaktadır.

En Kısa Sürede Çözüm

Ekiplerimiz, talebinizin ardından en kısa sürede çözüm üretmektedir.

Beyaz Eşya Servisi olarak tüm profilo özel servis çalışmalarımızda müşteri güvenini yakalamak, hızlı ve doğru çözümler üretmek, garantili ve uygun fiyatlı profilo servis hizmeti verebilmek için gayret göstermekteyiz. Aynı özenli çalışmayı tüm beyaz eşya markaları olarak verirken,  Profilo Servisi ile Profilo ürün sahiplerinin tüm sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Arızalanan Profilo buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, küçük ev aleti için endişelenmenize gerek kalmıyor. Bu ürünler için servis alacağınız zaman, işçilik için servis garantisi ve değişimi gereken parçalar için parça garantisi vererek çözümler sunmaktayız. Profilo ürünlerinin tamir, bakım onarımı çalışmasını uzman ve deneyimli özel servis elemanlarımıza güven içinde emanet edebilirsiniz.

Ülkemizde çok satan ve tercih edilen beyaz eşya markaları arasında Profilo ürünleri üst sıralarda yer alır. Beyaz eşyalar hayatımızın konforunu artırırken, özellikle garanti kapsamı dışına çıktıkları anda yaşanabilecek arızalarla kabus haline dönüşebilmektedir. Güvenilir ve işinde yaptığı çalışmalarla deneyim kazanmış usta personellerle çalışan servis firması bulmanız gerekir Aksi takdirde belki kolayca ortadan kaldırılabilecek olan sorun büyür ve beyaz eşyanızı çöpe atmak zorunda kalabilirsiniz. Profilo buzdolabından klimaya, çamaşır makinesinden küçük ev aletlerine kadar tüm ürünleriniz için garanti kapsamı dışında olsa bile özel servis olarak çalışan  Profilo  Servisi uzmanları tarafından size sağlam biçimde teslim edilmektedir. Profilo ürünlerinde yaşanan sorunları ortadan kaldırarak daha verimli kullanımınızı sağlayacak servis çözümü, İz Servis tarafından sunuluyor.

Profilo Servisi, bölgenizde 7/24 kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlere çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, buzdolabı servisi, kombi servisi, klima servisi ve küçük ev aletleri servisi hizmeti verecek profesyonel kadromuz bulunmaktadır.

Arızanızı kısa sürede tamamlamak için garantili işçilik ve kaliteli yedek parçalar kullanıyoruz. Profilo servislerinin bakım, montaj ve servis hizmetinin yanı sıra birçok küçük ev aletinin bakım ve onarım hizmetini vermekteyiz…

Unutmayın! Çağrı Merkezimizi arayıp servis kaydı oluşturmak tamamen ücretsiz.

beyaz eşya servis çağrı merkezi

Bu site Alp Tek Bilişim tarafından inşa edilmiştir.

Servis Çağır