arçelik

İzmir Servis

ARÇELİK SERVİS

HİZMET VERDİĞİMİZ ÜRÜN GRUPLARI

Buzdolabı Servisi

Tüm  Buzdolabı Modelleri için Garantili
Buzdolabı Servisi kaydı oluşturamaktayız. Profesyonel buzdolabı servisi ve bakım hizmetleri için çağrı merkezimizi arayın.

izmir-çamaşır-makinesiı-teknik-servis-kaydı-numarası

Çamaşır Makinesi Servisi

Tüm  Çamaşır Makinesi Modelleri için Garantili
Çamaşır Makinesi Servisi kaydı oluşturamaktayız. Profesyonel çamaşır makinesi servisi ve bakım hizmetleri için çağrı merkezimizi arayın.

izmir-bulaşık-makinası-teknik-servis-kaydı

Bulaşık Makinesi Servis

Tüm Bulaşık Makinesi Modelleri için Garantili
Bulaşık Makinesi Servisi kaydı oluşturamaktayız. Profesyonel bulaşık makinesi servisi ve bakım hizmetleri için çağrı merkezimizi arayın.

izmir-fırın-teknik-servis-kaydı

Fırın Servisi

Tüm Fırın Modelleri için Garantili
Fırın Servis kaydı oluşturamaktayız. Profesyonel fırın servis ve bakım hizmetleri için çağrı merkezimizi arayın.

izmir-kombi-teknik-servis-kaydı

Kombi Servisi

Tüm Kombi Modelleri için Garantili
Kombi Servis kaydı oluşturamaktayız. Profesyonel kombi servis ve bakım hizmetleri için çağrı merkezimizi arayın.

izmir-klima-teknik-servis-kaydı

Klima Servisi

Tüm Klima Modelleri için Garantili
Klima Servis kaydı oluşturamaktayız. Profesyonel klima servis ve bakım hizmetleri için çağrı merkezimizi arayın.

İzmir Servis

Yüksek Kalitede Hizmet

Firmamız tüm profesyonel hizmetlerini düşük maliyetlerle sunmaktadır.

7/24 Telefon ile Destek

Haftanın 7 günü 24 saat İzmir Servis çağrı merkezini arayabilirsiniz.

1 Yıl Parça Garantisi

Ürünlerizin servis işlemi sırasında kullandığımız tüm parçalar garantilidir.

Orjinal Yedek Parça

Bakım ve tamir işlemleri için yalnızca orjinal yedek parça kullanılmaktadır.

En Kısa Sürede Çözüm

Ekiplerimiz, talebinizin ardından en kısa sürede çözüm üretmektedir.

Hayatınızı kolaylaştırmak için satın aldığınız beyaz eşyalarda ilerleyen dönemde her soruna hazırlıklı olmak için amacıyla güvenilir özel servis firması seçimi yapmalısınız. Eğer İzmir bölgesinde yaşayıp Arçelik markalı bir üründe sorun yaşıyorsanız en iyi desteği yılların deneyimiyle Arçelik İzmir Servisi sizlere verecektir. Müşterileri için 7/24 profesyonel ekiple çalışma yürütmekte olan servis firmamız, Arçelik ürünlerde yaşayabileceğiniz sorunlara karşı hızlı ve doğru çözümler sunar. Servis hizmetini değişecek parçalar için parça garantisi ve verilecek hizmet için arçelik servis garantisi alarak almak için İz Servis ile irtibata geçebilirsiniz.

Özellikle konutlarda kullanılmakta olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, küçük ev aletleri, klima, kombi gibi cihazlarda Arçelik markasına yönelen kişiler memnun kalıyor. Ancak farklı markalarda olduğu gibi Arçelik ürünleri de farklı sebeplerle arızalanabilir. Arçelik ürünlerin tamir, bakım onarımı konusunda tecrübe sahibi olan bir servis ihtiyacınıza Arçelik İzmir Servisi en iyi çözümleri üretmek için çalışmaktadır. Günün her anında kullandığımız Arçelik ürünlerinin özellikle de gerekli oldukları anda arızalanması, yaşam kalitenizi olumsuz etkileyecektir. Arçelik çamaşır makinesi arızası sebebiyle istediğiniz çamaşırları kullanamamak, bulaşık makinesi arızasından dolayı kirli tabakları yıkamak zorunda kalmak, arçelik klima arızası ile sıcak havadan etkilenerek yaşam alanınızda bunalmak hoşunuza gitmeyecektir. Bu durumlardan kurtulmanın yolu ise Arçelik ürünleri için özel servis olarak hizmet sunmakta olan İz Servis ile görüşmektir. Güler yüzlü ve çözüm odaklı bir servis çalışmasıyla yaşam konforunuzun düşmesine izin vermiyoruz.

Arçelik Servisi, İzmir bölgesinde 7/24 kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlere çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi  servisi, buzdolabı  servisi, kombi servisi, klima servisi ve küçük ev aletleri servisi hizmeti verecek profesyonel kadromuz bulunmaktadır.

Arızanızı kısa sürede tamamlamak için garantili işçilik ve kaliteli yedek parçalar kullanıyoruz. Arçelik  servislerinin bakım, montaj ve servis hizmetinin yanı sıra birçok küçük ev aletinin bakım ve onarım hizmetini vermekteyiz…

Unutmayın! Çağrı Merkezimizi arayıp servis kaydı oluşturmak tamamen ücretsiz.

beyaz eşya servis çağrı merkezi

İZMİR SERVİS, Özel Servis Olarak Hizmet Vermektedir.

Bu site Alp Tek Bilişim tarafından inşa edilmiştir.

Call Now ButtonServis Çağır